Nowy serial w Polsacie

„Fala Zbrodni” to współczesny serial policyjny. Główni bohaterowie są policjantami, pracującymi w specjalnym oddziale zajmującym się walką ze zorganizowaną przestępczością.

Jeden odcinek to jedna historia, ale w każdej z nich pojawiać się będzie kilku policjantów - głównych postaci serialu. Łączy ich przede wszystkim praca, ale będziemy także świadkami rodzących się przyjaźni, miłości i nienawiści.

Walka dobra ze złem jest osią tematyczną serialu. Policjanci będą musieli stoczyć niejedną „bitwę” w imię sprawiedliwości i prawdy. I tak, jak w życiu, nie zawsze skończy się ona happy endem.

„Fala Zbrodni” to serial produkowany na licencji renomowanej szwedzkiej firmy JAROWSKIJ. W Szwecji serial odniósł wielki sukces, stąd zainteresowanie polskiego producenta tym przedsięwzięciem. Pierwsza seria będzie obejmowała 14 odcinków, każdy po około 40 minut.

Emisja serialu przewidziana jest na jesień 2003 r. w TV Polsat.

Reżyserem i jednym ze scenarzystów serialu jest Okil Khamidov, znany m.in. ze „Świata według Kiepskich” – sitcomu, który od kilku lat bije rekordy oglądalności w swojej kategorii (zdobywca m.in. dwóch Telekamer – nagrody przyznawanej corocznie przez publicz-ność telewizyjną). Khamidov jest także twórcą sukcesu takich programów jak reality show „Bar”, teleturniejów „Życiowa Szansa”, „Awantura o Kasę” i „Rosyjska Ruletka” czy programu interwencyjnego „Telewizyjne Biuro Śledcze”.

Obsada:
Anna Chodakowska - Szefowa
Mirosław Baka - Szajba
Agnieszka Wagner - Aleks
Przemysław Sadowski - Budrys
Mariusz Jakus - Rafalski
Agnieszka Dygant - Czarna
Radosław Pazura - Jakub
Edward Żentara - Sieradzki

autor: Marcin Wypychowicz
źródło: medialink.pl z 11-07-2003


Banner AKCJI SOS - oni czekaj± na Twoj± pomoc - pomóż im...

Zajrzyjcie i poklikajcie - to nic nie kosztuje a może komuś pomóc

BannerMania