napisz do Aleksandra strona główna najnowsze wiadomości galeria zdjęć dossier aktora filmografia poczytaj odsyłacze do innych stron tapety Co wiesz o Aleksandrze? forum dyskusyjne wpisz się czekam na twój list

Największa akcja pomocy w polskiej sieci - przyłącz się do nas!!!

Zajrzyjcie i poklikajcie - to nic nie kosztuje a może komuś pomóc
Nieoficjalna strona Aleksandra DomogarowaWiadomości

1 | Serial "Krew z krwi" pojawi się we wiosennej ramówce stacji Canal+ i pokaże historię wdowy po zamordowanym gangsterze. Agata Kulesza jako Carmen będzie chronić swoich bliskich przed okrutnym światem zbrodni i przestępstw. Twórcy zapowiadają trudne decyzje moralne bohaterki i brak jednoznacznego wyboru między dobrem i złem. Fabuła powstała na podstawie holenderskiego scenariusza Pietera Barta Korthuisa, a na polskie realia została zmieniona przez Małgorzatę Fąfrowicz – Szamocką i Karolinę Szymczyk – Majchrzak. Za reżyserię odpowiadają Xawery Żuławski (Wojna polsko-ruska) oraz Robert Wichrowski (Francuski numer).
W Krew z krwi wystąpią także Iza Kuna, Małgorzata Buczkowska, Szymon Bobrowski, Zbigniew Stryj, Andrzej Andrzejewski, Łukasz Simlat, Aleksander Domogarov, Mariusz Bonaszewski i Maciej Musiał. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2012 roku i będą przy nich stosowane techniki znane z filmów fabularnych, a nie seriali. Osiem odcinków zostanie nakręconych na terenie Gdyni i Warszawy.

2 | Trwają prace nad nowym filmem Jerzego Hoffmana "Bitwa Warszawska 1920", w którym jedną z ról zagra Aleksander. Premietra przewidywana jest na jesien 2011 roku. Oto jedno ze zdjęć z planu tutaj.

3 | W ostatnich miesiącach Aleksander brał udział w zdjęciach do filmu pod roboczym tytułem "Miłość bez zasad". Jest to melodramat oparty na opowiadania Arkadija Tigaia. Zdjęcie z filmu można obejrzeć tutaj.

4 | Aleksander wyprowadził się jakiś czas temu z Moskwy. Zamieszkał niedaleko, bo w Osiedlu Manihino, około 31 km od Moskwy. Osiedle to położone jest w pięknym miejscu, w sąsiedztwie lasu sosnowo-brzozowego, w pobliżu znajduje się niewielu sąsiadów. Całość to 20 domków. Jeden z domków w tej okolicy można obejrzeć tutaj.

5 | Drugi syn Aleksandra, Aleksandr Aleksandrowicz juz jakiś czas temu poszedł w ślady ojca. W 2007 roku ukończył Wyższą Szkołę Teatralną im. Szczepkina i zaczął grać w teatrze. Obecnie trwają zdjęcia do filmu po roboczym tytułem "Tylko nie teraz", w którym zagra swoją pierwszą, większą rolę. Pojawila się jego nieoficjalna strona sachadomogarow.narod.ru.

6 | Wszystkich, którzy przejęli się tragedią Aleksandra informuję, że najgorszy okres juz za nim. Wrócił do pracy i przy pełnej sali zakończył sezon w Teatrze im. Mossowieta roą w "Cyranie".

7 | 7 czerwca 2008 roku zginął tragicznie syn Aleksandra Dmitrij. Miał 23 lata. Został potrącony przez samochód i doznał ciężkich obrażeń mózgu. Został przewieziony do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Dymitr był synem Aleksandra z pierwszego małżeństwa z Natalią Sagojan. Aleksander nie mógł pojawić się na pogrzebie syna ponieważ był w tym czasie w Izraelu na gościnnych występach Teatru im. Mossowieta. Po powrocie zachorował i wpadł w depresję. Wyrazy współczucia Sasza.

8 | W sieci pojawiły się świetne strony ze zdjęciami Aleksandra i jego piosenkami. www.a-domogarov.narod.ru oraz alexdomogarov.narod.ru. 9 | W 2004 roku Aleksander został kierownikiem artystycznym rosyjskiego związku twórców SENIMI.


Inne linki - DODAJ LINK

Jeśli jakieś informacje na tej stronie są nieprawdziwe lub nieścisłe napisz do mnie, aby to poprawić. Dziękuję.

Nieoficjalna strona Aleksandra Domogarowa © Marzena Gałązka
Ostatnia aktualizacja: 15 stycznia 2012

BannerMania Best WWW - ranking stron